3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1 2
AM
Българското училище в Сао Пауло, Бразилия, изпрати своите  първи  абитуриенти  по  време на фестивала „Розите  на  България“,  организиран  съвместно от училището и Посолството на България в Бразилия  по инициатива   на  Министерството  на  образованието и  науката в Bългария.   Празникът се  състоя   на   14 юни  в   Музея  на емиграцията  в  Сао  Пауло и събра  ученици, родители, учители и гости, разказа за  рубриката  „БГ Свят“  на  БТА  основателят  и ръководител на училището Михаил Кръстанов.

По време на тържеството зрелостниците са получили своите дипломи за завършено средно образование и грамоти. ... Прочетете още: ИЗТОЧНИК

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *